Góry i plaża?

Można przypuszczać, że ludzie niejednokrotnie zastanawiają się nad tym, co wybrać – góry czy plażę? Uczciwie trzeba też przyznać, że niejednokrotnie mowa o trudnej decyzji. Niektórzy mogą też dodać, że jest to problem, którego nie da się uniknąć.

Jaka jest rzeczywistość?

Fakty są jednak takie, że mowa o czymś, czego można uniknąć. Najlepszym przykładem to, co wydarzy się w sobotę (28 maja) – właśnie wtedy Gubałówka stanie się najwyżej położoną plażą w kraju. To nie żart!

Na brak kąpieli się nie da zaradzić, ale na brak piasku już tak. Warte podkreślenia jest również to, że turyści będą mogli liczyć na coś więcej niż odpoczywanie na leżakach i podziwianie pięknej panoramy Tatr. Krótko mówiąc, chodzi o atrakcje przygotowane przez Polskie Koleje Linowe. O szczegółach możemy rozmawiać długo – będzie choćby mini golf czy żyroskop, który pozwala na poczucie sił przeciążeń grawitacyjnych. Gdyby komuś zależało na posłuchaniu dobrej muzyki, również nie powinno być problemu. Można powiedzieć, że oferta jest odzwierciedleniem przeróżnych oczekiwań.

Gubałówka to popularne miejsce dla turystów odwiedzających Zakopane, aczkolwiek trzeba pamiętać o tym, że konkurencja jest spora i co za tym idzie, należy robić wiele, aby utrzymywać zainteresowanie. Sytuacja może się zmienić szybciej, niż niektórym się zdaje! Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości, nie pozostaje nic innego jak dokładne zapoznanie się z programem. Gdyby to nie wystarczyło, jest jeszcze jedno rozwiązanie – chodzi oczywiście o skontaktowanie się z osobą, która jest współodpowiedzialna za przygotowania.